LAT | ENG | RUS | GER
 
 

Lūdzam ņemt vērā, ka LAK biroja darba laiks 23., 26.martā līdz plkst. 14.30. Nepieciešamības gadījumā lūdzam izmantot e-pastu diana@lak.lv Ceram uz sapratni!
19.martā Mazajā ģildē tika paziņoti konkursa "Latvijas Būvniecības gada balva 2014" laureāti. Konkursā ēkas un būves vērtēja 9 nominācijās, paralēli 4 nominācijās noskaidrojot arī Gada būvinženieri Latvijā 2014. Sveicam mūsu daiļkrāsotāja amata meistari Kristīni Gulbi ar iegūto 1.vietu nominācijā "Būvdarbu vadītājs"!
Meistars Rihards Vidzickis no 21. līdz 25. martam aicina uz Pasaules Koksnes dienu reģionālo pasākumu Vienkoču parka Kokamatniecības muzejā Līgatnē. Vairāk informācijas lasīt šeit. Afiša

Pavasara grupai teorētiskie kursi topošiem amata meistariem notiks no 21.marta līdz 9.maijam. Sākums 21.martā plkst. 10.00. Sīkāka informācija sadaļā " Kvalifikācija un sertifikācija".
Sveicam mūsu būvgaldnieka amata meistaru Aināru Zingniku ar iegūto 1.vietu Pasaules čempionātā Sniega skulptūru veidošanā, kas 13.janvārī noslēdzās Harbinā, Ķīnā! A.Zingniks kopā ar K.Īli, M.Punculi un M.Buškevicu komandā "Jelgava" pārstāvēja Latviju. 28 dažādu valstu komandu vidū Latvijas komandas veidotā skulptūra " Iekšējās robežas" izrādījās labākā.
Beidzoties iepriekšējās valdes pilnvaru termiņam, pārreģistrēto LAK amatniecības organizāciju pilnsapulču lēmumu rezultātā ievēlēta (UR 04.08.2014. lēmums) jaunā valde:
Diāna Karaša - prezidente
Gunta Duka - viceprezidente, maiznieka amata meistare
Juris Pāns - viceprezidents, galdnieka amata meistars

Mūsu organizācijas līdzšinējam vadītājam Vilnim Kazākam piešķirts goda prezidenta nosaukums.


LAK birojā ir iespēja iegādāties mūsu meistares Iras Ozolas grāmatu "Zīmes ar rotaļām vai zīmju rotaļas ar mums". Ar knipelētām mežģīnēm bagātīgi ilustrētā grāmata palīdz izprast zīmes, to nepieciešamību, spēku un Visuma enerģiju tajās. Cena 8 EUR.
Pamatojoties uz Latvijas Amatniecības kameras biedru pārreģistrāciju, uzskatīt par nederīgām līdz 2014.gada 5.martam LAK amatniecības organizācijām izsniegtās reģistrācijas apliecības. Amatniecības organizācijas, kuras nebūs saņēmušas jaunās apliecības, tās varēs saņemt pēc visu saistību nokārtošanas. Aicinām individuālos amatniekus, kuri vēlas atjaunoties kā mūsu organizācijas biedri, zvanīt uz mūsu tālruni.
Pamatojoties uz Latvijas Amatniecības kameras biedru pārreģistrāciju, uzskatīt par nederīgām līdz 2012.gada 22.maijam LAK uzņēmumiem izsniegtās reģistrācijas apliecības.
Lūdzam informēt mūs, ja kādam ir kas zināms par Latvijas Amatniecības kameras Viesu grāmatu, tās atrašanās vietu. Pēc V.Krūmiņa zīmējuma Viesu grāmatu darinājis H.Haffelbergs.  Varbūt jēdziens " sirdsapziņa" nav pavisam pazudis , un  šo grāmatu ir iespējams kādā veidā mums atgriezt,- no mūsu puses bez pretenzijām.

             


    Kontakti

LAK Amatu iela 5, Rīga
LV - 1050, Latvija

E-pasts: lak@lak.lv

LAK informācijas birojs

tālr.: 67213007

Izglītība un kvalifikācija
tālr.: 67213007
e-pasts: diana@lak.lv