LAT | ENG | RUS | GER
 
 

Lūdzam ņemt vērā, ka LAK biroja darba laiks 3., 9., 12., 15., 18., 30.jūnijā līdz plkst. 14.30. Lūdzam sekot līdz izmaiņām jūnija mēnesī. Nepieciešamības gadījumā lūdzam izmantot e-pastu diana@lak.lv Ceram uz sapratni!


Mūsu meistars Igurds Baņķis 6.jūnijā plkst. 11.00 aicina uz Bānīša svētkiem Amatnieka sētā, Ārlavas pagasta Valdemārpils "Kauliņos".  Līdz plkst. 17.00 paredzētas dažādas izklaides lieliem un maziem, izbraukums ar bānīti, zupas ēšana. Ar koncertiem, teātri piedalīsies un dienu izraibinās Ārlavas pagasta "kultūras cilvēki" . Vakarā - balle. Dalības maksa pasākuma atbalstam - 5,00 EUR.
Amatnieki, mājražotāji, daiļamata meistari tiek aicināti pieteikt savu dalību 5.Starptautiskajam vikingu festivālam " Seeburga 2015" 30.maijā Grobiņā. Vairāk šeit
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina dažādu amatu pratējus līdz 17.aprīlim pieteikt savu dalību " Līvas tirgum", kas " Līvas ciema svētku" ietvaros 23. un 24.maijā notiks Liepājas Promenādē. Vairāk šeit
19.martā Mazajā ģildē tika paziņoti konkursa "Latvijas Būvniecības gada balva 2014" laureāti. Konkursā ēkas un būves vērtēja 9 nominācijās, paralēli 4 nominācijās noskaidrojot arī Gada būvinženieri Latvijā 2014. Sveicam mūsu daiļkrāsotāja amata meistari Kristīni Gulbi ar iegūto 1.vietu nominācijā "Būvdarbu vadītājs"!
Sveicam mūsu būvgaldnieka amata meistaru Aināru Zingniku ar iegūto 1.vietu Pasaules čempionātā Sniega skulptūru veidošanā, kas 13.janvārī noslēdzās Harbinā, Ķīnā! A.Zingniks kopā ar K.Īli, M.Punculi un M.Buškevicu komandā "Jelgava" pārstāvēja Latviju. 28 dažādu valstu komandu vidū Latvijas komandas veidotā skulptūra " Iekšējās robežas" izrādījās labākā.
 
Beidzoties iepriekšējās valdes pilnvaru termiņam, pārreģistrēto LAK amatniecības organizāciju pilnsapulču lēmumu rezultātā ievēlēta (UR 04.08.2014. lēmums) jaunā valde:
Diāna Karaša - prezidente
Gunta Duka - viceprezidente, maiznieka amata meistare
Juris Pāns - viceprezidents, galdnieka amata meistars

Mūsu organizācijas līdzšinējam vadītājam Vilnim Kazākam piešķirts goda prezidenta nosaukums.


LAK birojā ir iespēja iegādāties mūsu meistares Iras Ozolas grāmatu "Zīmes ar rotaļām vai zīmju rotaļas ar mums". Ar knipelētām mežģīnēm bagātīgi ilustrētā grāmata palīdz izprast zīmes, to nepieciešamību, spēku un Visuma enerģiju tajās. Cena 8 EUR.
Pamatojoties uz Latvijas Amatniecības kameras biedru pārreģistrāciju, uzskatīt par nederīgām līdz 2014.gada 5.martam LAK amatniecības organizācijām izsniegtās reģistrācijas apliecības. Amatniecības organizācijas, kuras nebūs saņēmušas jaunās apliecības, tās varēs saņemt pēc visu saistību nokārtošanas. Aicinām individuālos amatniekus, kuri vēlas atjaunoties kā mūsu organizācijas biedri, zvanīt uz mūsu tālruni.
Pamatojoties uz Latvijas Amatniecības kameras biedru pārreģistrāciju, uzskatīt par nederīgām līdz 2012.gada 22.maijam LAK uzņēmumiem izsniegtās reģistrācijas apliecības.
Lūdzam informēt mūs, ja kādam ir kas zināms par Latvijas Amatniecības kameras Viesu grāmatu, tās atrašanās vietu. Pēc V.Krūmiņa zīmējuma Viesu grāmatu darinājis H.Haffelbergs.  Varbūt jēdziens " sirdsapziņa" nav pavisam pazudis , un  šo grāmatu ir iespējams kādā veidā mums atgriezt,- no mūsu puses bez pretenzijām.

       


    Kontakti

LAK Amatu iela 5, Rīga
LV - 1050, Latvija

E-pasts: lak@lak.lv

LAK informācijas birojs

tālr.: 67213007

Izglītība un kvalifikācija
tālr.: 67213007
e-pasts: diana@lak.lv