LAT | ENG | RUS | GER
 
 

Lūdzam ņemt vērā, ka LAK biroja darba laiks 12.oktobrī līdz plkst. 13.00. Lūdzam sekot līdzi izmaiņām oktobra mēnesī. Nepieciešamības gadījumā lūdzam izmantot e-pastu diana@lak.lv Ceram uz sapratni!


Amata meistars Rihards Vidzickis 3.oktobrī ielūdz uz gadskārtējo Uguns Nakti Vienkoču parkā Līgatnē. Informācija www.vienkoci.lv jaunumu sadaļā.
Dokumenti kvalifikācijas eksāmeniem jāiesniedz līdz 7.oktobrim (LAK esošajiem biedriem līdz 23.oktobrim). Teorētiskie kursi topošiem amata meistariem sāksies 16.oktobrī. Zeļļa kvalifikācijas pretendentiem amatniecības vēstures nodarbības 13. un 14. novembrī no plkst. 10.00 - 17.00. Sīkāka informācija sadaļā "Kvalifikācija un sertifikācija" - "Kursi topošajiem amata meistariem un zeļļiem".

Visiem mūsu daiļkrāsotāja, automehāniķa, automobiļu skārdnieka, transporta līdzekļu krāsotāja amata meistariem, kuri publicēti mūsu meistaru reģistrā, un būvniecības kataloga abc lietotājiem - mūsu klientiem! Šobrīd šis ir vienīgais veids, kā varam atvainoties par elektroniski pieejamā kataloga "būvniecības abc" kļūdaino informāciju minētajos amatos, kas, diemžēl, joprojām nav novērsta: "būvniecības abc" katalogā mūsu meistariem nepereizi norādīts viņu amats, daļa autotransporta nozares amata meistaru vispār nav iekļauti sarakstā. Lūdzam sekot mūsu mājas lapas reģistros publicētajai informācijai!
LAK birojā ir iespēja iegādāties mūsu florosta un dāvanu saiņotāja amatu meistares Rionas Ēces grāmatu " Dāvanu saiņošana". Bagātīgi ilustrētā grāmata pati ir kā dāvana, teksti tulkoti angliski un krieviski. Cena 6.00 EUR.

  


Jaunpiebalgas novada dome 8.augustā kokamatniekus aicina piedalīties izstādē - gadatirgū " Izvēlies Piebalgu".  Katru gadu izstādē tiek izcelts kāds produkts vai produktu grupa. Šis gads būs īpašs - tiks svinēta pasākuma desmitgade, kā pasākuma īpašo produktu izceļot Latvijas krēslu un krēslinieka arodu, tādēļ izstādē- gadatirgū tiek aicināti amatnieki - krēslu izgatavotāji, kuri demonstrētu šo amatu prasmi. Tālrunis informācijai 29135219
19.martā Mazajā ģildē tika paziņoti konkursa "Latvijas Būvniecības gada balva 2014" laureāti. Konkursā ēkas un būves vērtēja 9 nominācijās, paralēli 4 nominācijās noskaidrojot arī Gada būvinženieri Latvijā 2014. Sveicam mūsu daiļkrāsotāja amata meistari Kristīni Gulbi ar iegūto 1.vietu nominācijā "Būvdarbu vadītājs"!
Sveicam mūsu būvgaldnieka amata meistaru Aināru Zingniku ar iegūto 1.vietu Pasaules čempionātā Sniega skulptūru veidošanā, kas 13.janvārī noslēdzās Harbinā, Ķīnā! A.Zingniks kopā ar K.Īli, M.Punculi un M.Buškevicu komandā "Jelgava" pārstāvēja Latviju. 28 dažādu valstu komandu vidū Latvijas komandas veidotā skulptūra " Iekšējās robežas" izrādījās labākā.
 
Beidzoties iepriekšējās valdes pilnvaru termiņam, pārreģistrēto LAK amatniecības organizāciju pilnsapulču lēmumu rezultātā ievēlēta (UR 04.08.2014. lēmums) jaunā valde:
Diāna Karaša - prezidente
Gunta Duka - viceprezidente, maiznieka amata meistare
Juris Pāns - viceprezidents, galdnieka amata meistars 
 

Mūsu organizācijas līdzšinējam vadītājam Vilnim Kazākam piešķirts goda prezidenta nosaukums.


LAK birojā ir iespēja iegādāties mūsu meistares Iras Ozolas grāmatu "Zīmes ar rotaļām vai zīmju rotaļas ar mums". Ar knipelētām mežģīnēm bagātīgi ilustrētā grāmata palīdz izprast zīmes, to nepieciešamību, spēku un Visuma enerģiju tajās. Cena 8 EUR.
Pamatojoties uz Latvijas Amatniecības kameras biedru pārreģistrāciju, uzskatīt par nederīgām līdz 2014.gada 5.martam LAK amatniecības organizācijām izsniegtās reģistrācijas apliecības. Amatniecības organizācijas, kuras nebūs saņēmušas jaunās apliecības, tās varēs saņemt pēc visu saistību nokārtošanas. Aicinām individuālos amatniekus, kuri vēlas atjaunoties kā mūsu organizācijas biedri, zvanīt uz mūsu tālruni.
Pamatojoties uz Latvijas Amatniecības kameras biedru pārreģistrāciju, uzskatīt par nederīgām līdz 2012.gada 22.maijam LAK uzņēmumiem izsniegtās reģistrācijas apliecības.
Lūdzam informēt mūs, ja kādam ir kas zināms par Latvijas Amatniecības kameras Viesu grāmatu, tās atrašanās vietu. Pēc V.Krūmiņa zīmējuma Viesu grāmatu darinājis H.Haffelbergs.  Varbūt jēdziens " sirdsapziņa" nav pavisam pazudis , un  šo grāmatu ir iespējams kādā veidā mums atgriezt,- no mūsu puses bez pretenzijām.  

 

      


 

    Kontakti

LAK Amatu iela 5, Rīga
LV - 1050, Latvija

E-pasts: lak@lak.lv

LAK informācijas birojs

tālr.: 67213007

Izglītība un kvalifikācija
tālr.: 67213007
e-pasts: diana@lak.lv