LAT | ENG | RUS | GER
 
 

Lūdzam ņemt vērā, ka LAK biroja darba laiks 3.februārī līdz. plkst.14.30, bet 5., 26.februārī - slēgts. Nepieciešamības gadījumā varat sazināties elektroniski, sūtot informāciju uz e-pasta adresi diana@lak.lv. Ceram uz sapratni!


Ņemot vērā, ka janvārī vēl paredzēti kvalifikācijas eksāmeni, amata meistaru un zeļļu diplomu izsniegšana un mūsu biedru gada balle notiks 5.februārī. Diplomu izsniegšanas svinīgā ceremonija plkst.17.00, balle - plkst. 19.00 (ierašanās no plkst. 18.30).
Visiem mūsu automehāniķa, automobiļu skārdnieka, transporta līdzekļu krāsotāja amata meistariem, kuri publicēti mūsu meistaru reģistrā, un būvniecības kataloga abc lietotājiem - mūsu klientiem! Šobrīd šis ir vienīgais veids, kā varam atvainoties par elektroniski pieejamā kataloga "būvniecības abc" kļūdaino informāciju, katalogā meistarus norādot kā autoelektriķus.  Lūdzam sekot mūsu mājas lapas reģistros publicētajai informācijai!
LAK birojā ir iespēja iegādāties mūsu florista un dāvanu saiņotāja amatu meistares Rionas Ēces grāmatu " Dāvanu saiņošana". Bagātīgi ilustrētā grāmata pati ir kā dāvana, teksti tulkoti angliski un krieviski. Cena 6.00 EUR.

  


LAK birojā ir iespēja iegādāties mūsu mežģīņu darinātāja amata meistares Iras Ozolas grāmatu "Rotaļas ar zīmēm vai zīmju rotaļas ar mums". Ar knipelētām mežģīnēm bagātīgi ilustrētā grāmata palīdz izprast latviskās zīmes, to nepieciešamību, spēku un Visuma enerģiju tajās. Cena 8 EUR.

 


Beidzoties iepriekšējās valdes pilnvaru termiņam, pārreģistrēto LAK amatniecības organizāciju pilnsapulču lēmumu rezultātā ievēlēta (UR 04.08.2014. lēmums) jaunā valde:
Diāna Karaša - prezidente
Gunta Duka - viceprezidente, maiznieka amata meistare
Juris Pāns - viceprezidents, galdnieka amata meistars 
 

Mūsu organizācijas līdzšinējam vadītājam Vilnim Kazākam piešķirts goda prezidenta nosaukums.


Pamatojoties uz Latvijas Amatniecības kameras biedru pārreģistrāciju, uzskatīt par nederīgām līdz 2014.gada 5.martam LAK amatniecības organizācijām izsniegtās reģistrācijas apliecības. Amatniecības organizācijas, kuras nebūs saņēmušas jaunās apliecības, tās varēs saņemt pēc visu saistību nokārtošanas. Aicinām individuālos amatniekus, kuri vēlas atjaunoties kā mūsu organizācijas biedri, zvanīt uz mūsu tālruni.
Pamatojoties uz Latvijas Amatniecības kameras biedru pārreģistrāciju, uzskatīt par nederīgām līdz 2012.gada 22.maijam LAK amatniecības uzņēmumiem izsniegtās reģistrācijas apliecības.
Lūdzam informēt mūs, ja kādam ir kas zināms par Latvijas Amatniecības kameras Viesu grāmatu, tās atrašanās vietu. Pēc V.Krūmiņa zīmējuma Viesu grāmatu darinājis H.Haffelbergs.  Varbūt jēdziens " sirdsapziņa" nav pavisam pazudis , un  šo grāmatu ir iespējams kādā veidā mums atgriezt,- no mūsu puses bez pretenzijām.  

      


 

 

    Kontakti

LAK Amatu iela 5, Rīga
LV - 1050, Latvija

E-pasts: lak@lak.lv

LAK informācijas birojs

tālr.: 67213007

Izglītība un kvalifikācija
tālr.: 67213007
e-pasts: diana@lak.lv